Bay ve Bayanlar ile Güvenli Sohbet Sitesi


Güvenli Sohbet sitesi ile binlerce insan ile sohbet etmenin tadını çıkarın. Türkiye'nin 81 ilinden sohbet seven kullanıcıların bir araya geldiği sohbet odaları üzerinde sizde kendinize takma bir nick alarak yerinizi alın ve insanlarla sohbet etmeye başlayarak, yeni Sohbet arkadaşlıkları edinin.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımıza giren akıllı cep telefonlar sayesinde gündelik yaşamımızda bir çoğu işi çok daha kolay bir şekilde halledebiliyoruz. Mobil sohbet arayüzü sayesinde Sohbet Sitemiz, insanların birbirleriyle iletişim kurmalarını ve arkadaşlıklar kurmalarına kolaylıklar sağlamaktadır.

Bitlis Sohbet Odaları Bitlis ChatBitlis Sohbet Odaları Bitlis Chat

Bitlis Chat,Bitlis Sohbet,Bitlis Mobil Sohbet,Sohbetne.NET Bitlis Arkadaslık sitesi, Bitlis Sohbet Odaları Bitlis Chat sadece sohbet ve arkadaslık hizmetleri veren kendi alanında lider bir sunucu  Türkiye sohbet chat odaları olarak her ülkeye hizmetlerimiz bulunmaktadır,konu baslığımız bu gün bitlis sohbet chat ve normal olarakta bitliste yasayan degerli biitlislilere hitap etmekteyiz bu ilim adını yazıncada aklıma gelen sadece yavuz bingölün seslendirdigi il adına yazılmış türkü aklıma geliyor güzel kulaga hoş gelen anlamlı bir türkü besteleyeninde seslendirenlerinde yüregine saglık diyoruz ve esas konumuzla makalemize devam ediyoruz.

Sohbet ve arkadaslık sitelerimiz tarafından degerli bitlis halkına hizmetlerimiz öncelikle seviyeli sohbetlerle arkadaslıktır Türkiyenin her bölgesine bölgelerimizde yer alan illerin tamamına ve yabancı ülkelere kadar faaliyet gösteren sohbet sitelerimiz web ve aynı zamanda mobil sohbet girişleriyle kullanıcılarına sınırsız ücretsiz hizmetler vermekte ve üyelik işlemleri yer almayan girişlerimize bulundugunuz her ortamdan rahatca katılarak sitelerimiz içerisinde bulunan bir çok bay bayan ziyaretçilerimizle iletişimler kurarak kendinize farklı sehirlerden  ve farklı ülkelerden arkadas edinebilirsiniz.

Sohbetne.net online sohbet sitemizdeki kullanıcılarımız için sunulan hizmetler her zamanki haliyle canlı radyo yayınlarımız kulaklarınıza ve gönlünüze hitap etmekte yerli yabancı her türden eserlere yer veren radyomuz deneyimli dj kadromuz tarafından yönetilmektedir.

Sohbet dedik radyo dedik arkadaslık dedik bunlara eslik eden diger odamız ise çeşitli yarışşma odaları ce oyun odalarımız bulunmakta türkçe sorulu hemde cevaplı yarışma oyun odalarında sorulara cevap vererek bilgilerinizi test ederken sitelerimizde gecen zamanlarınızı eglenceli olarak geçirebilirsiniz.

Bitlis İli Hakkında Bilgiler

Bitlis’in İlçeleri: Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki ve Tatvan’dır.Bitlis ilinin topraklarının çoğu sarp ve yüksek dağlardan oluşmuştur. Önemli dağlar olan Nemrut ve Süphan’dır Karasal iklimin sürdüğü ilde hakim bitki örtüsü step ve bozkırdır.Bunlar yağışların bol olduğu dönemde yeşeren yazın kuraklık ve sıcaklıkla birlikte kuruyan otlardan oluşur.

Bitki örtüsü bakımından çayır otlak ve meraların geniş yer tuttuğu yayla görünümündedir.Yüksek kesimlerde yağışların artması ile genellikle meşe ağaçlarından oluşan orman koruluklarına rastlanır.Bu ormanların yörenin insanları tarafından bilinçsizce tahrip edilmesi ve yakacak odun olarak kullanılması nedeniyle gün geçtikçe azalmaktadır.Sulak yerlerde kavak söğüt ağaçlarıyla,elma,armut,ceviz,dut ağaçları çok sayıda vardır.İlimizde son yıllarda yapılan ağaçlandırma çalışmalarında önemli mesafeler alınmıştır

İlimize kış erken gelir, geç gider.Kışın çok kar yağar kışları soğuk ve kar yağışlı, yazları ise kısa sürer sıcak ve kurak geçer.Karasal iklim özelliğini gösterir.

Bitlis, yemek kültürünün çok zengin olduğu bir ilimizdir. Yemekleri ağır, masraflı ve zahmetlidir. Özellikle maddi bakımdan, aşırı bir yük getirmektedir. İçli köfte, halise, lahana dolması,kabak dolması,keşkek,çorti,çorti köftesi,klorik sulu köfte,gari aşı, turşu aşı,katıklı dolma,yoğurtlu pappar,pişrük,kabak boranisi,murtuğa ev helvası

Bitlis Sohbet Odaları Bitlis Chat

 Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir