Bay ve Bayanlar ile Güvenli Sohbet Sitesi


Güvenli Sohbet sitesi ile binlerce insan ile sohbet etmenin tadını çıkarın. Türkiye'nin 81 ilinden sohbet seven kullanıcıların bir araya geldiği sohbet odaları üzerinde sizde kendinize takma bir nick alarak yerinizi alın ve insanlarla sohbet etmeye başlayarak, yeni Sohbet arkadaşlıkları edinin.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımıza giren akıllı cep telefonlar sayesinde gündelik yaşamımızda bir çoğu işi çok daha kolay bir şekilde halledebiliyoruz. Mobil sohbet arayüzü sayesinde Sohbet Sitemiz, insanların birbirleriyle iletişim kurmalarını ve arkadaşlıklar kurmalarına kolaylıklar sağlamaktadır.

Güzel Sohbet OdalarıGüzel Sohbet Odaları

Sohbet sitesi, Sohbet sözleri, Sohbet şiirleri, Sohbet, Chat, Muhabbet, Sohbet odaları, Mobil Sohbet, Kaliteli sözler, Güzel Sohbet Odaları,Kaliteli sohbet, Seviyeli sohbet, Chat odaları, Muhabbet sitesi, Kadınlarla sohbet, Kızlarla sohbet, Bedava sohbet kelimeleri bulacağınız sohbet içerisindeki en iyi sohbet sitesi sohbet odalarıdır.

Değerli üyelerimiz öncelikle Alem sohbet odaları mekanımıza hoş geldiniz. Bugün,ki sohbet makalesi içeriğimiz Sohbet siteleri içerisindeki sohbet sözleri, sohbet şiirleri, Her kez tarafından çokça merak konusu oldu bizlerde insanların sürekli yaptığı Sohbet muhabbet biçimini ele almak istedik.

Sohbet sitesi ortamında chat sözleri nasıl olmalıdır? Bir çok arkadaşımız sadece sohbet ettiğini sanmaktadır. Oysa söylediğimiz sözler insanlarda iz bırakabilir bu iyi anlamda,da olabilir kötü maksatlı-da olabilir. Bu chat sohbet portalı içerisinde asıl maksat sohbet, seviyeli sohbet, kaliteli chat yapabilmektir.

Diğer bir husus Chat muhabbet sitesi içeriğinizde bir çok arkadaşımız şiir, güzel söz, makale, roman, gibi içerikleri yazıyor bizde insanların kendilerini özel hissetmeleri için bu yazılan şiir, kaliteli sözler, gibi paylaşımları web sohbet sayfamızda yayınlamak istedik.

Sohbet odaları sözleri

Kuşları boş ver sevdiğim, papatya koysunlar yoluna… Senin gibi narin senin gibi saf ve temiz.. Papatya kokusu sarsın etrafı uçuşsun saçların tel tel.. Göz bebeklerinde denizin dalgaları Bazen sakin dupduru masmavi Bazen hırçın dalgalı fırtına mavisi Kanatlarından dökülsün güvercinlerin sana en güzel duaları Yalnız kalınca dikiliyorsun gözlerini ufka Orada olasım geliyor düşündüğün yerde…
Yada olmak istediğim yer senin yanı başın sensiz olmuyor ..

Küçük bir su damlasıyla başlar yağmurda sonra toprak ıslanır ve sonra giderek büyür o damla ve sel olur nehirlere Akar ve denizlere karışır duygular da öle sevgilerde öle sevmekse öle “ya bir gün umutlarda biterse ” yaşanır mı. Sevmek bir umut sevilmek Rüya…

Sohbet  içerisinde çok fazla kullanılan şiirler

Dalga vursa yüreğime ayışığı aydınlatsa kalbimi görünmez gölgeler sarmış içimi gözlerin aydınlatsa gecemi yürürüm durgun akan bir nehir sessizliğinde, Uykuya dalsam uyusam kollarında bebek masumiyetinde sarılsan duygularıma ben üşürüm kalbin olmadan en çok,da ben senin Kalbinle Sohbet ettim.

Güzel günler göreceğiz belki de gördüğümüz en güzel günler geride kaldı. Kim bilebilir ki belkide en güzel günleri sohbet chat muhabbet sitesi içerisinde yaşayacağız.

Sohbet odaları, Chat sitesi, Muhabbet odaları, Kadınlarla sohbet, Kaliteli şiirler, Kaliteli sohbetler, Sohbet muhabbet sitesi, en güzel şiirlerin sözlerin mekanı.
Sohbet Sözleri Sohbet Şiirleri

Sohbet etmek sevgi gerektirir saygı gerektirir. Sevgi sohbet odaları, edepli sohbet sitesi, huzurlu sohbetin adresi.

Güzel Sohbet Odaları

Güzel Sohbet Odaları

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir