Bay ve Bayanlar ile Güvenli Sohbet Sitesi


Güvenli Sohbet sitesi ile binlerce insan ile sohbet etmenin tadını çıkarın. Türkiye'nin 81 ilinden sohbet seven kullanıcıların bir araya geldiği sohbet odaları üzerinde sizde kendinize takma bir nick alarak yerinizi alın ve insanlarla sohbet etmeye başlayarak, yeni Sohbet arkadaşlıkları edinin.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımıza giren akıllı cep telefonlar sayesinde gündelik yaşamımızda bir çoğu işi çok daha kolay bir şekilde halledebiliyoruz. Mobil sohbet arayüzü sayesinde Sohbet Sitemiz, insanların birbirleriyle iletişim kurmalarını ve arkadaşlıklar kurmalarına kolaylıklar sağlamaktadır.

Sohbet Chat SiteleriSohbet Chat Siteleri

Chat Odaları,Sohbet Siteleri,Sohbet Odaları,Sohbetne.NET Muhabbet Odaları,Sohbet Chat Siteleri,arkadaslık eglence mekanları,Türkiye sohbet chat hizmetleri sunan sunucular arasında yer alan binlerce sunuculardan biri olan sohbetne.net full sohbet sitesi siz degerli ziyaretçilerine boş zamanlarınızla eglenmek ve arkadas edinmek amacıyla kurulmuş olan seviyeli sohbet sitesidir.

Dünyanın tamamına hizmetleri bulunan sitemiz yabancı ülkelerede sohbet arkadaslık chat hizmetleri ve eglenceli vakitler geçirmeleri için ücretsiz kullanım sınırsız katılım süresi ve üyelik işlemlerinin zorunlu olmadıgı mobil ve web girişlerimizle hizmetlerinize sunularak katılımlarınızı beklemektedir.

Bügün siz degerli okurlarıma arkadaslık hizmeti amacı ile kurulmuş olan sunucuların yönetim kadrosundan söz etmek istiyorum yani bu genl bir konudur ve internet üzerinden hizmet veren sunucuların tamamında farklı sayılarda farklı görevliler bulunmaktadır bunlar nedir admin en büyük görevli ve admin olmak isteyen çok ziyaretçi bulunmaktadır lakinher sunucu hemen admin olmak istiyorum diyene bu görevi vermez ilk önce tanımak ve kişiligini test etmek ister bunun asagısı ops bunu verirler çünki komut kullanımı kısıtlıdır .

Site radyosunda radyo sorumlusu veya dj olmak isteyenler ve radyoda görev alanlar birde sohbet founderi vardır bununda secimini en fazla sitede online olan ve çok sohbet edenden secerler ve founder tek bir kişiden olur eskiden bazı görevlerin ücretli olarak verildigi sunucularda şimdi ise bedava olarak verilmektedir bazı sunucularda halen ücret talep edilsede sayıları yok denecek kadar azdır.

Ücretli yada ücretsiz kişilerin talepleri üzerine yetki verilen bu görevlilerden sunucularında bazı istekleri var ilk önce saygılı ve seviyeli yani karakter olarak dogru kişilikte olmaları ve her sunucunun katı kuralı olan sitede görev alan kişilerin digr sitelerde görev almaması ve baska sohbet sitelerinde gezinmemesidir bence her ikiside normal bir taleptir zaten bu kuralları görev alacak kişilere görev yazmadan önce anlatırlar ve kabul edenleri kadrolarına alırlar.

Ve verilen sözler kurallara uyma sartları görev alana kadar sonrası herkes her ortamda gezmektedirler sonrası zaten malum görev ihlali ve sözde sadık kalmama bence her yerde aynı faaliyet ordan orayada gezmekle kimse farklı bir şey yasamaz bu hem kendinize hemde sunuculara zarardır.

Sohbet Chat Siteleri

 

 

 Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir