Bay ve Bayanlar ile Güvenli Sohbet Sitesi


Güvenli Sohbet sitesi ile binlerce insan ile sohbet etmenin tadını çıkarın. Türkiye'nin 81 ilinden sohbet seven kullanıcıların bir araya geldiği sohbet odaları üzerinde sizde kendinize takma bir nick alarak yerinizi alın ve insanlarla sohbet etmeye başlayarak, yeni Sohbet arkadaşlıkları edinin.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımıza giren akıllı cep telefonlar sayesinde gündelik yaşamımızda bir çoğu işi çok daha kolay bir şekilde halledebiliyoruz. Mobil sohbet arayüzü sayesinde Sohbet Sitemiz, insanların birbirleriyle iletişim kurmalarını ve arkadaşlıklar kurmalarına kolaylıklar sağlamaktadır.

Sohbetci Geveze SohbetSohbetci Geveze Sohbet

Sohbetnet,Çılgın Sohbet,Hos Sohbet,Sohbet Yeri,Dırdır Sohbetim,Kolay Sohbet,Sohbetetmek,Sohbetne.NET Sohbet Sayfam,chat sayfam kaliteli sohbetin tek adresi Sohbetne.net Türkiye chat sitesi dünya genelindeki sohbet severler için hazırlanmış seviyeli arkadaslık sohbet mekanı. Tüm  Sohbet odaları sakinlerine sohbetci vede huzurlusohbet imkanı sunmaktadır.

İnternet hayatımıza girdi gireli hepimiz için hayat baska bir güzel ve kolay oldu denilebilir şimdiki hayatımızı ve internetin olmadıgı önceki hayatımızı düşünüyorumda hangisi daha güzeldi karar vermekte zorlanıyorum teknolojinin gelişmesini ve yasantımızın şimdiki halini özellikle interneti komşuluk ilişkilerini bitiren apartmanlara benzetiyorum mustakil bahceli evlerin zamanında insan ilişkileri daha saylamdı ve daha samimiydi taki ne zaman apartmanlar yapılmaya basladı mustakil evler yıkıldı ozaman komsuluk ilişkileri yavas yavas yok olmaya basladı .

Ve internet hayatımıza girdi apartmanlarla bitmeye yüz tutmuş komsuluk dost akraba arkadaslık ilişkileri internetle tam anlamıyla bitmiş durumda hatta köylerde ilçelerde ve sayılı mustakil evlerin ilişkileri neredeyse yok  olma asamasında eskiden sosyalleşmek cevremizde reel hayatımızda yapılan bir şeydi şimdi ise sosyal medyalar üzerinden yapılmaya basladı.

Sohbet Odaları Chat Sitesi

Sadece komsuluk akrabalık sosyalleşme degil sanal hayatımızdan çok seler götürdü çok degişiklikler yaptı bu nedenle internet gelmesi iyimi kötümü oldu karasızım bir taraftanda olumlu olumsuz çok şeyler değişen hayatımızda sanal sayesindede aynı sekilde yenilikler güzellikler getirmiş oldu dünyaya acıldık her şey elimizin altında uluslar arası insanlarla tanışıyoruz arkadas oluyoruz.

Sohbet siteleri,ni ele alalım internetin sayesinde sunulan arkadaslık ortamları bu mekanlarda insanların yazısmalarını gördükçe her gün kafama bir şeyler takılıyor zaten gene olarakta yazılarımın çoğunda sohbet odaları,ndaki insanların konusmalarından esinlenerek gerçek olan olayları makalemde sizlerle paylasıyorum bugünde aynı sekilde aklıma takıldı siteler günde yüzlerce insan girip çıkıyor site içerisinde yer alan ziyaretçi yada yönetim her gelenin selamını alıyor her gelende selam verip karşılıklı hal hatır soruluyor kötü bir şeymi asla aksine insanların yaptığı bu hareketler çok iyi .

Kafama takılan yönü ise onca insan acaba gercek hayatlarında cevrelerinde günde kac kişiyle selamlasıyor kac kişinin halini hatrını soruyor bende içlerinde günlük hayatımızda on kişi ile bile bu tür diyaloglar kurmamaktayız sanalın bizlere getirmiş oldugu güzelliklerden sadece bir tanesi bazen olumsuzlukları gördükçe internetin zararlı oldugunu düşünüyorum ama bu gibi olaylarda ise iyiki hayatımızda var diye düşünmekteyim.

Sohbetci Geveze Sohbet

 Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir