Bay ve Bayanlar ile Güvenli Sohbet Sitesi


Güvenli Sohbet sitesi ile binlerce insan ile sohbet etmenin tadını çıkarın. Türkiye'nin 81 ilinden sohbet seven kullanıcıların bir araya geldiği sohbet odaları üzerinde sizde kendinize takma bir nick alarak yerinizi alın ve insanlarla sohbet etmeye başlayarak, yeni Sohbet arkadaşlıkları edinin.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımıza giren akıllı cep telefonlar sayesinde gündelik yaşamımızda bir çoğu işi çok daha kolay bir şekilde halledebiliyoruz. Mobil sohbet arayüzü sayesinde Sohbet Sitemiz, insanların birbirleriyle iletişim kurmalarını ve arkadaşlıklar kurmalarına kolaylıklar sağlamaktadır.

Sohbetne.NET Arkadaslık SiteleriSohbetne.NET Arkadaslık Siteleri

En Güzel Türk Tanışma Siteleri,En Büyük Arkadaslık Sitesi,Ciddi Seviyeli Arkadaslık Sitesi,Türkiyenin Seviyeli Arkadaslık Sitesi,Sohbetne.NET Arkadaslık Siteleri,kız arkadas siteleri,erkek arkadas siteleri,bay bayan arkadaslık sitesi insanların cinsiyeti bayan veya erkek hepimiin ortak noktası cevre edinerek sayısız arkadaslarımızın olması bayan bayana arkadaslık,erkek erkege arkadaslık,bay bayan arkadaslığı  sıkca karsılastıgım.

Bir söz var gecenlerde bir sohbet ortamında aynı soru bana yönetildi erkekle bayan arkadas veya kanka olurmu diye bazılarına göre olur bazılarına göre olmaz olsa bile sonunda illaki yakınlaşmanın getirdigi sıcaklık ve uzun zaman kontakta olmanın getirmiş oldugu samimiyet kişiler arasında  tek taraflıda olsa duygusal anlamda yakınlasmalara neden olmaktadır bu tür sebeplerden dolayı benim fikrim erkek ve bayan arkadas olmaz.

Özellikle sanal ortamlarda en fazla rastladıgımız olaylar seviyeli sohbet yada masumca baslayan arkadaslıklar neticesinde tek taraflı diger manada  buna platonik ask veya iki taraflı arkadaslığın aska dönüşmesi olayları bu reel ortamlardada sıkca yasanılan olaylardır sadece sanal söz konusu degil ve samimi arkadaslıktan aska sevgiye geçiş ne yazıkki uzun vadeli olmayarak ortada ask diye bir şeyi bırakmadıgı gibi arkadaslıklarındanda olmaktadırlar.

Kadın Ve Erkek Arkadaslığı

Diger toplumları bilemem lakin biim toplumumuzda geçmişten gelenbir söz vardır atesle barut bir arada olamaz diye bu her ne kadar kişiye göre degişinen düşünce tarzı olsada bay bayan arkadaslıkları konusunda yerinde bir deyim denilebilir,zamanı geriye alarak bundan on sene öncesine gidelim hatta günümüzde bile bu düşünceler bazı kişilerde sabittir. bir kadınla erkek yan yana görüldükleri zaman kişiler istedikleri kadar biz arkadasız kankayız aramızda duygusal anlamda bir bag yok desede bunu ilk basta aileler sonrada cevre toplum kabul edemez ve inandırmasıda imkansız gibi birşey bu şimdide böyle eskidende böyleydi.

Ve bu olayın gerceklik payı çok çünkü karsı cinsten iki insan daiöma beraber iç içe olmaları sonucunda ilk baslarda olmasada bir süre sonra illaki arkadaslık aska dönüşebilmekte ama aile cevre veya toplum ne kadar bu konuya normal gözle bakmasalarda genç nesilin düşüncesi farklı oluyor ve sonunu düşünmeden bay bayan arkadaslıkları yasanmaktadır, Güzel dostluk kaliteli sohbet ederek başlar.

Sohbetne.NET Arkadaslık Siteleri

Sohbetne.NET Arkadaslık Siteleri

Sohbetne.NET Arkadaslık SiteleriBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir